Czerwona pinezka oznaczajaca Twoja lokalizację oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić zmienić. Kliknij lewym przyciskiem, na niebieską pinezka oznaczajaca lokalizację partnera aby dowiedzieć się jak dojechać do wybranej lokalizacji.
Wybrany partner: 
brak
Liczba partnerów spełniających kryteria : 34.

Apteka Pod Łabędziem

Aby skorzystać z wejściówki: 1. Poinformuj obsługę przy kasie o posiadaniu Bydgoskiej Karty Turysty. 2. Twoja Karta zostanie zweryfikowana. 3. Po pozytywnej weryfikacji Bydgoskiej Karty Turysty otrzymasz wejściówkę.

Adres:

ul. Gdańska 5, Bydgoszcz

Apteka Restauracja & Koktajlbar

Restauracja słynie z kuchni polskiej, wzorowanej na starych regionalnych przepisach, daniach podawanych w sposób apteczny, koktajlach podawanych w menzurkach i zlewkach aptekarskich.

Adres:

Niedźwiedzia 11, Bydgoszcz

Barka Lemara

Zabytkowa Barka Lemara cumująca przy nadbrzeżu Brdy, tuż koło spichrzy - symboli Bydgoszczy jest miejscem wyjątkowym. To zarazem zabytek techniki i symbol niezwykle ważnej części historii miasta, który stał się jedną z najciekawszych atrakcji turystycznych Bydgoszczy.

Adres:

Spichlerna 1, Bydgoszcz

Bistro & Restauracja Katarynka

Katarynka to miejsce pełne klimatycznej, kameralnej atmosfery, przepełnionej artystycznym wystrojem – malowidła ścienne, barwne tkaniny i niepospolity charakter. Nasza restauracja, to także wyjątkowe menu, w który znajdują się tradycyjne dania w ciekawych aranżacjach.

Adres:

Niedźwiedzia 3, Bydgoszcz

Bistro Pod Papugami

Bistro Pod Papugami oferuje Ci pyszne jedzenie zarówno w porze obiadowej, jak i podczas spotkania z przyjaciółmi. U nas skosztujesz pysznych, nieskomplikowanych potraw w miłej atmosferze.

Adres:

Długa 37, Bydgoszcz

Biuro Turystyki - Visite.pl

Visite.pl wprowadziło świeży powiew w turystyczną duszę miasta. Dziś jesteśmy najbardziej rozpoznawanym bydgoskim biurem specjalizującym się w turystyce przyjazdowej. Projektowane dla Państwa wycieczki skupiają się głównie wokół Starego Miasta, które z roku na rok (u)rzeka i zaskakuje turystów coraz bardziej. 

Adres:

Długa 63, lok. 12, I piętro, Bydgoszcz

Bydgoskie Centrum Sztuki

Bydgoskie Centrum Sztuki im. Stanisława Horno-Popławskiego jest ośrodkiem kulturalnym, który organizuje wystawy sztuki współczesnej, prelekcje i spotkania z artystami, koncerty, warsztaty artystyczne, a także prowadzi działalność edukacyjną i wydawniczą.

Adres:

Jagiellońska 47, Bydgoszcz

Cafe Kino

Cafe Kino zostało powołane do życia w myśl marzeń o przywróceniu dawnej świetności, zapomnianej przez mieszkańców Bydgoszczy ulicy Długiej. Codziennie, od samego rana budzimy najbliższe okolice serca naszego miasta niepowtarzalnym aromatem kawy i wypiekanego pieczywa.

Adres:

Długa 32, Bydgoszcz

Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera

Działamy w myśl idei dobrego życia. Zaczynamy od najprostszej potrzeby – zapraszamy do ogólnodostępnej przestrzeni, gdzie można po prostu pobyć, spędzając czas w otoczeniu industrialnej architektury. Zachęcamy, żeby spędzić ten czas z nami twórczo i aktywnie – na warsztatach, wystawach, spotkaniach czy koncertach. W naszej przestrzeni z...

Adres:

Mennica 10, Bydgoszcz

Cukiernia Katarynka

W Cukierni Katarynka podajemy ciasta, lody, gofry, rurki z kremem, kolorowe deserki, rogaliki – wszystko wykonane własnoręcznie przez nas! W cukierni możesz nie tylko zjeść ciasta, lody czy gofry lub napić się wyjątkowej kawy. W komfortowych wnętrzach cukierni, możesz również rozkoszować się kieliszkiem wina czy rzemieślniczym piwem.

Adres:

Batorego 4, Bydgoszcz

Dom Leona Wyczółkowskiego

W salonowych wnętrzach Domu Leona Wyczółkowskiego czeka niepowtarzalna kolekcja poświęcona patronowi muzeum. Zwiedzający mogą między innymi odwiedzić malarską oraz graficzną pracownię artysty.

Adres:

Mennica 7, Bydgoszcz

Europejskie Centrum Pieniądza

Miłośnicy historii w Europejskim Centrum Pieniądza mogą zapoznać się z działalnością królewskiej mennicy bydgoskiej oraz procesem produkcji monet. 

Adres:

Mennica 4, Bydgoszcz

Exploseum

Tajemnica niebezpiecznych ruin ponad 50 lat skrywana była w Puszczy Bygoskiej. Tylko starsi mieszkańcy, pamiętający czasy II Wojny Światowej, wiedzieli, że kilka kilometrów od działających zakładów chemicznych i powstającego parku przemysłowego znajduje się miejsce nieludzkiej pracy ponad 40 000 pracowników przymusowych byłego DAG Fabrik Bromberg. ...

Adres:

Alfreda Nobla, Bydgoszcz

Filharmonia Pomorska

To ważne miejsce na muzycznej mapie Bydgoszczy i województwa. Po przekroczeniu progu gmachu będziemy mogli zanurzyć się w sztuce, podziwiając zbiory kolekcji malarstwa, rzeźb i gobelinów, a przede wszystkim damy się przytulić muzyce… prezentowanej przez zespoły artystyczne Filharmonii Pomorskiej.

Adres:

Andrzeja Szwalbego 6, Bydgoszcz

Fionaa Restaurant

Z samego rana Fionaa naładuje baterie pożywnym śniadaniem z solidną dawką kawy. Zaproponuje wyjątkowy lunch i obiad wraz z deserem, a wieczorem zaprosi na kolorowy koktajl w miłym towarzystwie i luźniejszym klimacie. 

Adres:

Długa 70, Bydgoszcz

Galeria Sztuki Nowoczesnej

Odwiedzając Wyspę Młyńską i trafiając jednocześnie w progi Galerii Sztuki Nowoczesnej, na koneserów sztuki czeka jedna z największych kolekcji prac polskich mistrzów malarstwa. 

Adres:

Mennica 8, Bydgoszcz

Gdańska 4

Poznaj nowe miejsce na kulturalnej mapie Bydgoszczy. Po remoncie, w marcu 2021 roku, do zwiedzania udostępniony został fragment premierowej odsłony wystawy sztuki współczesnej: Obrazy Nie-/Rzeczywistości. Ekspozycja prezentuje wypowiedzi twórcze, w kontekście zarówno inspiracji panującymi ideami, jak i prób wypracowania własnych dróg artystycznych.

Adres:

Gdańska 4, Bydgoszcz

Hala Pomp

Budowę nowoczesnego systemu wodociągów bydgoskich rozpoczęto w 1897 r., kiedy to ostatecznie zatwierdzone zostały projekty budowlane. Projekty architektoniczne budynków stacji wodociągów „Las Gdański” były autorstwa Franza Marschala. W grudniu 2022 Hala Pomp będzie zamknięta w dniach: 15-21, 23-26, 30-31, a także 1 stycznia 2023.

Adres:

Gdańska 242, Bydgoszcz

La Rosa Food Wine & Friends

Odkryj magię gotowania! La Rosa to restauracja w samym sercu Bydgoszczy, która miłośników dobrego jedzenia urzeka pogodzeniem tradycji kuchni regionalnej z inspiracjami z całego świata. 

Adres:

Plac Kościeleckich 3, Bydgoszcz

Manufaktura Słodyczy Karmelowa Kraina

Prowadzimy warsztaty i pokazy produkcji słodyczy dla grup zorganizowanych i klientów indywidualnych, podczas których można własnoręcznie wykonać lizaka lub udekorować czekoladę. Słodycze są … naszą pasją i chętnie dzielimy się nią z innymi. Przekonaj się na warsztatach wyrobu słodyczy!

Adres:

Długa 31, Bydgoszcz

Muzeum Mydła i Historii Brudu

Jedyne takie muzeum w Europie i unikatowa atrakcja turystyczna Bydgoszczy!

Adres:

Długa 13, Bydgoszcz

Uwaga : obowiązuje rezerwacja

Muzeum Wojsk Lądowych

Muzeum gromadzi zabytki związane z historią wojsk lądowych poczynając od średniowiecza, przez wojny XVII wieku, powstania narodowe, walki o granice w latach 1918-1921, II wojnę światową po udział żołnierzy polskich w misjach pokojowych i stabilizacyjnych na całym świecie.

Adres:

Czerkaska 2, Bydgoszcz

Ogród Zoologiczny w Bydgoszczy

Bydgoskie ZOO jest jedynym z nielicznych w Europie ogrodów zoologicznych specjalizujących się w hodowli i ekspozycji zwierząt krajowych.      

Adres:

Gdańska 173-175, Bydgoszcz

Przewodnik turystyczny - Leszek Umiński

Do każdego klienta (wycieczki, grupy czy turysty) podchodzimy indywidualnie, dostosowując program wycieczki i sposób naszego przewodnictwa. Oferujemy pomoc w organizacji pobytu (zakwaterowan...

Adres:

20 Stycznia 1920r, Bydgoszcz

Uwaga : Wymagana rezerwacja telefoniczna lub mailowa.

Restauracja 3V6 (City Hotel)

Restauracja 3V6 to trafny wybór dla miłośników dobrego jedzenia. Jesteśmy w centrum Bydgoszczy, w City Hotel. Spokojna atmosfera, przyjazna obsługa i pyszne potrawy tworzą doskonały klimat do relaksu i miłego spędzenia czasu.

Adres:

3 Maja 6, Bydgoszcz

Restauracja Czarny Diament

W Hotelu Bohema w Restauracji Czarny Diament serwujemy niestandardowe kolacje w całkowitych ciemnościach. Restauracja otwarta jest w określonych terminach, kilka razy w miesiącu.

Adres:

Konarskiego 9, Bydgoszcz

Uwaga : Pamiętaj o wcześniejszej rezerwacji.

Restauracja Sowa

Restauracja Sowa to wyjątkowe miejsce w samym sercu starego miasta Bydgoszczy. Serwuje gościom dania kuchni śródziemnomorskiej i polskiej, sezonowe specjały i wyborne wino. 

Adres:

Mostowa 4, Bydgoszcz

SPA Clarins w Hotelu Bohema 5*

Zabiegi na ciało i twarz, zabiegi dla dwojga, strefa relaksu i pilates to oferta jaką proponuje Państwu SPA w pięciogwiazdkowym hotelu Bohema.

Adres:

Konarskiego 9, Bydgoszcz

Spichrze nad Brdą

Poznaj Bydgoszcz i odwiedź jeden z najważniejszych symboli miasta. Obiekt znajduje się na turystycznym Szlaku Wody Przemysłu i Rzemiosła TeH2O w Bydgoszczy.

Adres:

Grodzka 7-11, Bydgoszcz

Strefa Cafe&Yoga

STReFA to miejsce dla wszystkich, którzy są odważni w poznawaniu nowych smaków. Chcą być zdrowi, cenią jakość, a w życiu i kuchni szukają prawdziwej alternatywy. Naszą misją jest serwowanie kawy na najwyższym światowym poziomie.

Adres:

Długa 11, Bydgoszcz

Teatr Kameralny w Bydgoszczy

Teatr Kameralny w Bydgoszczy to miejsce przeznaczone szczególnie dla najmłodszych widzów. Chcemy bawić, a poprzez zabawę uczyć, zachęcając do uczestnictwa w życiu teatralnym.

Adres:

Grodzka 14-16, Bydgoszcz

Tiger Bar (City Hotel)

Kawiarnia Tiger Bar znajduje się w centrum Bydgoszczy w City Hotel. Klimatyzowane wnętrza i sezonowy ogródek na świeżym powietrzu sprzyjają odpoczynkowi przy dobrej kawie lub lekkim lunchu.

Adres:

3 Maja 6, Bydgoszcz

Wypożyczenie roweru

"Rower jest wielce okej" śpiewał Lech Janerka i my się z tym zgadzamy. To świetny pomysł na zwiedzanie Bydgoszczy i okolic dla aktywnych turystów.   

Adres:

Batorego 2, Bydgoszcz

Uwaga : Rowery BCI - tylko z wcześniejszą rezerwacją

Zbiory Archeologiczne

O tym, co kryje wnętrze ziemi można dowiedzieć się na interaktywnych wystawach w Zbiorach Archeologicznych. To tam czeka niepowtarzalny zbiór zabytków, w tym tych najstarszych z epoki kamienia. Dzięki ciekawej aranżacji plastycznej i licznym rekonstrukcjom można przenieść się w atmosferę tamtych czasów.

Adres:

Mennica 2, Bydgoszcz