Czerwona pinezka oznaczajaca Twoja lokalizację oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić. Kliknij lewym przyciskiem, na niebieską aby dowiedzieć się jak dojechać do wybranej lokalizacji.
Wybrany partner: 
brak
Liczba partnerów spełniających kryteria : 37.

Apteka Pod Łabędziem

Co czeka na zwiedzających:
wystawa stała „Aptekarstwo bydgoskie”
izba recepturowa i ekspedycyjna
zabytkowe laboratorium galenowe
herbaciarnia
wystawy
czasowe zajęcia w Ogrodzie Społecznika

Adres:

ul. Gdańska 5, Bydgoszcz

Apteka Restauracja & Koktajlbar

Restauracja słynie z kuchni polskiej, wzorowanej na starych regionalnych przepisach, daniach podawanych w sposób apteczny, koktajlach podawanych w menzurkach i zlewkach aptekarskich.

Adres:

Niedźwiedzia 11, Bydgoszcz

Barka Lemara

Zabytkowa Barka Lemara cumująca przy nadbrzeżu Brdy, tuż koło spichrzy - symboli Bydgoszczy jest miejscem wyjątkowym. To zarazem zabytek techniki i symbol niezwykle ważnej części historii miasta, który stał się jedną z najciekawszych atrakcji turystycznych Bydgoszczy.

Adres:

Spichlerna 1, Bydgoszcz

Bistro Pod Papugami

Bistro Pod Papugami oferuje Ci pyszne jedzenie zarówno w porze obiadowej, jak i podczas spotkania z przyjaciółmi. U nas skosztujesz pysznych, nieskomplikowanych potraw w miłej atmosferze.

Adres:

Długa 37, Bydgoszcz

Biuro Turystyki - Visite.pl

Visite.pl wprowadziło świeży powiew w turystyczną duszę miasta. Dziś jesteśmy najbardziej rozpoznawanym bydgoskim biurem specjalizującym się w turystyce przyjazdowej. Projektowane dla Państwa wycieczki skupiają się głównie wokół Starego Miasta, które z roku na rok (u)rzeka i zaskakuje turystów coraz bardziej. 

Adres:

Długa 63, lok. 12, I piętro, Bydgoszcz

Bobby Burger - Stary Rynek

Zrewidowaliśmy nasze receptury, usprawniliśmy nasze procedury. Wprowadziliśmy szereg zmian w codziennej działalności, które podkreślają głęboce satysfakcjonujący smak naszych burgerów oraz podkreślają naszego ducha. Od początku działalności wytyczamy kierunki w burgerowej branży, teraz rozpoczęliśmy rewolucję :)

Adres:

Stary Rynek 16, 85-105 Bydgoszcz

Bydgoskie Centrum Sztuki

Bydgoskie Centrum Sztuki im. Stanisława Horno-Popławskiego jest ośrodkiem kulturalnym, który organizuje wystawy sztuki współczesnej, prelekcje i spotkania z artystami, koncerty, warsztaty artystyczne, a także prowadzi działalność edukacyjną i wydawniczą.

Adres:

Jagiellońska 47, Bydgoszcz

Cafe Kino

Cafe Kino zostało powołane do życia w myśl marzeń o przywróceniu dawnej świetności, zapomnianej przez mieszkańców Bydgoszczy ulicy Długiej. Codziennie, od samego rana budzimy najbliższe okolice serca naszego miasta niepowtarzalnym aromatem kawy i wypiekanego pieczywa.

Adres:

Długa 32, Bydgoszcz

ComfortCar Rental

Zapraszamy do Bydgoskiego oddziału wypożyczalni samochodów Comfortcar, wypożycz samochód i poznaj nowy komfort podróży. 

Adres:

Przemysłowa 4/16 85-758 Bydgoszcz

Dom Leona Wyczółkowskiego

W salonowych wnętrzach Domu Leona Wyczółkowskiego czeka niepowtarzalna kolekcja poświęcona patronowi muzeum. Zwiedzający mogą między innymi odwiedzić malarską oraz graficzną pracownię artysty.

Adres:

Mennica 7, Bydgoszcz

Europejskie Centrum Pieniądza

Miłośnicy historii w Europejskim Centrum Pieniądza mogą zapoznać się z działalnością królewskiej mennicy bydgoskiej oraz procesem produkcji monet. 

Adres:

Mennica 4, Bydgoszcz

Exploseum

Tajemnica niebezpiecznych ruin ponad 50 lat skrywana była w Puszczy Bygoskiej. Tylko starsi mieszkańcy, pamiętający czasy II Wojny Światowej, wiedzieli, że kilka kilometrów od działających zakładów chemicznych i powstającego parku przemysłowego znajduje się miejsce nieludzkiej pracy ponad 40 000 pracowników przymusowych byłego DAG Fabrik Bromberg. ...

Adres:

Alfreda Nobla, Bydgoszcz

Filharmonia Pomorska

To ważne miejsce na muzycznej mapie Bydgoszczy i województwa. Po przekroczeniu progu gmachu będziemy mogli zanurzyć się w sztuce, podziwiając zbiory kolekcji malarstwa, rzeźb i gobelinów, a przede wszystkim damy się przytulić muzyce… prezentowanej przez zespoły artystyczne Filharmonii Pomorskiej.

Adres:

Andrzeja Szwalbego 6, Bydgoszcz

Galeria Sztuki Nowoczesnej

Odwiedzając Wyspę Młyńską i trafiając jednocześnie w progi Galerii Sztuki Nowoczesnej, na koneserów sztuki czeka jedna z największych kolekcji prac polskich mistrzów malarstwa. 

Adres:

Mennica 8, Bydgoszcz

Gdańska 4

Poznaj nowe miejsce na kulturalnej mapie Bydgoszczy. Po remoncie, w marcu 2021 roku, do zwiedzania udostępniony został fragment premierowej odsłony wystawy sztuki współczesnej: Obrazy Nie-/Rzeczywistości. Ekspozycja prezentuje wypowiedzi twórcze, w kontekście zarówno inspiracji panującymi ideami, jak i prób wypracowania własnych dróg artystycznych.

Adres:

Gdańska 4, Bydgoszcz

Gra miejska - Into The Dark

Podczas swojej misji zdobywasz punkty za wykonywanie różnych zadań w mieście, z których każde jest zupełnie inne, a także przy okazji znajdujesz wiele urokliwych zakamarków miasta.

Adres:

Bydgoszcz, Plac Teatralny

Uwaga : obowiązuje rezerwacja dobę przed grą min. 2 osoby

Hala Pomp

Budowę nowoczesnego systemu wodociągów bydgoskich rozpoczęto w 1897 r., kiedy to ostatecznie zatwierdzone zostały projekty budowlane. Projekty architektoniczne budynków stacji wodociągów &...

Adres:

Gdańska 242, Bydgoszcz

Uwaga : nieczynne: 8-9 czerwca

Lodowisko Torbyd

Jedyne, wyjątkowe, całoroczne lodowisko w Bydgoszczy. Na miejscu przez cały rok panuje stała temperatura +15॰C. Posiadamy ponad 500 łyżew w rozmiarach 26-50. Na miejscu w nauce jazdy na łyżwach pomogą „miśki”.

Adres:

Toruńska 59

Manufaktura Słodyczy Karmelowa Kraina

Prowadzimy warsztaty i pokazy produkcji słodyczy dla grup zorganizowanych i klientów indywidualnych, podczas których można własnoręcznie wykonać lizaka lub udekorować czekoladę. Słodycze są ...

Adres:

Długa 31, Bydgoszcz

Uwaga : obowiązuje rezerwacja

Muzeum Mydła i Historii Brudu

Jedyne takie muzeum w Europie i unikatowa atrakcja turystyczna Bydgoszczy!

Adres:

Długa 13, Bydgoszcz

Uwaga : obowiązuje rezerwacja

Muzeum Wojsk Lądowych

Muzeum gromadzi zabytki związane z historią wojsk lądowych poczynając od średniowiecza, przez wojny XVII wieku, powstania narodowe, walki o granice w latach 1918-1921, II wojnę światową po udział żołnierzy polskich w misjach pokojowych i stabilizacyjnych na całym świecie.

Adres:

Czerkaska 2, Bydgoszcz

Ogród Zoologiczny w Bydgoszczy

Bydgoskie ZOO jest jedynym z nielicznych w Europie ogrodów zoologicznych specjalizujących się w hodowli i ekspozycji zwierząt krajowych.      

Adres:

Gdańska 173-175, Bydgoszcz

Przewodnik turystyczny - Leszek Umiński

Do każdego klienta (wycieczki, grupy czy turysty) podchodzimy indywidualnie, dostosowując program wycieczki i sposób naszego przewodnictwa. Oferujemy pomoc w organizacji pobytu (zakwaterowan...

Adres:

20 Stycznia 1920r, Bydgoszcz

Uwaga : Wymagana rezerwacja telefoniczna lub mailowa.

Rejs tramwajem wodnym

Bydgoski Tramwaj Wodny to jedna z ulubionych i najpopularniejszych wakacyjnych atrakcji turystycznych Bydgoszczy. Możliwość podziwiania miasta z zupełnie innej perspektywy – od strony ...

Adres:

Rybi Rynek, Bydgoszcz

Uwaga : Pamiętaj o rezerwacji

Restauracja 3V6 (City Hotel)

Restauracja 3V6 to trafny wybór dla miłośników dobrego jedzenia. Jesteśmy w centrum Bydgoszczy, w City Hotel. Spokojna atmosfera, przyjazna obsługa i pyszne potrawy tworzą doskonały klimat do relaksu i miłego spędzenia czasu.

Adres:

3 Maja 6, Bydgoszcz

Restauracja Czarny Diament

W Hotelu Bohema w Restauracji Czarny Diament serwujemy niestandardowe kolacje w całkowitych ciemnościach. Restauracja otwarta jest w określonych terminach, kilka razy w miesiącu.

Adres:

Konarskiego 9, Bydgoszcz

Uwaga : Pamiętaj o wcześniejszej rezerwacji.

Restauracja Sowa

Restauracja Sowa to wyjątkowe miejsce w samym sercu starego miasta Bydgoszczy. Serwuje gościom dania kuchni śródziemnomorskiej i polskiej, sezonowe specjały i wyborne wino. 

Adres:

Mostowa 4, Bydgoszcz

Spacer z przewodnikiem

Spacery z przewodnikiem cieszą się dużą popularnością. Czas trwania jednego spaceru to około 1,5 h.

Adres:

Niedźwiedzia 1, Bydgoszcz

Uwaga : Pamiętaj o wygenerowaniu biletu

SPA Clarins w Hotelu Bohema 5*

Zabiegi na ciało i twarz, zabiegi dla dwojga, strefa relaksu i pilates to oferta jaką proponuje Państwu SPA w pięciogwiazdkowym hotelu Bohema.

Adres:

Konarskiego 9, Bydgoszcz

Spichrze nad Brdą

Poznaj Bydgoszcz i odwiedź jeden z najważniejszych symboli miasta. Obiekt znajduje się na turystycznym Szlaku Wody Przemysłu i Rzemiosła TeH2O w Bydgoszczy.

Adres:

Grodzka 7-11, Bydgoszcz

Teatr Kameralny w Bydgoszczy

Teatr Kameralny w Bydgoszczy to miejsce przeznaczone szczególnie dla najmłodszych widzów. Chcemy bawić, a poprzez zabawę uczyć, zachęcając do uczestnictwa w życiu teatralnym.

Adres:

Grodzka 14-16, Bydgoszcz

Tiger Bar (City Hotel)

Kawiarnia Tiger Bar znajduje się w centrum Bydgoszczy w City Hotel. Klimatyzowane wnętrza i sezonowy ogródek na świeżym powietrzu sprzyjają odpoczynkowi przy dobrej kawie lub lekkim lunchu.

Adres:

3 Maja 6, Bydgoszcz

Wieża Ciśnień

W Wieży Ciśnień obejrzeć można, między innymi: drewniane rury wodociągowe, żetony na wodę, elementy wyposażenia dawnych łazienek i toalet, archiwalne zdjęcia i dokumenty. Dostępne są multimedialne infokioski, z cyfrowo zapisanymi informacjami o wodzie i wodociągach.

Adres:

Filarecka 1, Bydgoszcz

Wypożyczenie roweru

"Rower jest wielce okej" śpiewał Lech Janerka i my się z tym zgadzamy. To świetny pomysł na zwiedzanie Bydgoszczy i okolic dla aktywnych turystów.   

Adres:

Batorego 2, Bydgoszcz

Uwaga : Rowery BCI - tylko z wcześniejszą rezerwacją mailową bądź telefoniczną (dwie doby)

Wystawa Młyn - Maszyna - Młyny Rothera

Działamy w myśl idei dobrego życia. Zaczynamy od najprostszej potrzeby – zapraszamy do ogólnodostępnej przestrzeni, gdzie można po prostu pobyć, spędzając czas w otoczeniu industrialne...

Adres:

Mennica 10, Bydgoszcz

Uwaga : czynne: 30 maja w godz. 10:00-20:00

Wystawa Węzły - Młyny Rothera

Działamy w myśl idei dobrego życia. Zaczynamy od najprostszej potrzeby – zapraszamy do ogólnodostępnej przestrzeni, gdzie można po prostu pobyć, spędzając czas w otoczeniu industrialnej architektury. Zachęcamy, żeby spędzić ten czas z nami twórczo i aktywnie – na warsztatach, wystawach, spotkaniach czy koncertach. W naszej przestrzeni z...

Adres:

Mennica 10, Bydgoszcz

Zbiory Archeologiczne

O tym, co kryje wnętrze ziemi można dowiedzieć się na interaktywnych wystawach w Zbiorach Archeologicznych. To tam czeka niepowtarzalny zbiór zabytków, w tym tych najstarszych z epoki kamienia. Dzięki ciekawej aranżacji plastycznej i licznym rekonstrukcjom można przenieść się w atmosferę tamtych czasów.

Adres:

Mennica 2, Bydgoszcz