La Rosa Food Wine & Friends

Plac Kościeleckich 3, Bydgoszcz
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.
  • Dostosowany


La Rosa Food Wine & Friends


Opis

Odkryj magię gotowania!
La Rosa to restauracja w samym sercu Bydgoszczy, która miłośników dobrego jedzenia urzeka pogodzeniem tradycji kuchni regionalnej z inspiracjami z całego świata. Staramy się, by nasze dania były szczere, pełne domowego ciepła, ale i kulinarnej fantazji. Kuchnia jest otwarta, by umożliwić zaglądanie w restauracyjne kulisy i zapewnić bezpośredni kontakt kucharzy z gośćmi. To jedyna taka restauracja w Bydgoszczy i regionie. Restauracja La Rosa to wspaniałe miejsce na każdą okazję, na rodzinny obiad, spotkanie z przyjaciółmi, kolację we dwoje, imprezę prywatną i firmową.

Dlaczego La Rosa?
La Rosa kojarzy nam się ze świeżością, lekkością, zielenią i bliskością natury. Dlatego w naszym wnętrzu znajdziesz dużo roślin, zielonych akcentów, naturalnych materiałów i dużo światła. Nasze menu oparte jest na świeżych produktach, idących z duchem czasu, jednocześnie zgodnych z rytmem pór roku. Staramy się zaskakiwać Was daniami sezonowymi, a także codziennie serwować domowe, pyszne śniadania i lunche. Chcemy dzielić się naszą do gastronomii, gdzie szacunek dla pochodzenia i świeżości składników jest na pierwszym miejscu.

Lokalnie i świeżo
Nasza karta składa się z dań tworzonych ze składników sezonowych i lokalnych. Serwujemy specjały kuchni regionalnej i polskiej w nowoczesnym wydaniu oraz dania inspirowane smakami w całego świata. Zabierzemy się w podróż kulinarną – nie tylko podczas specjalnych wieczorów tematycznych, ale także na co dzień. U nas możesz spodziewać się świeżych ryb, dziczyzny, wołowiny, aromatycznych zup, sycących past, zaskakujących przystawek i deserów, a zależnie od sezonu świeżych warzyw i owoców czy jesiennych grzybów.

Informacje dla osób z niepełnosprawnościami

Cała restauracja znajduje się na jednym poziomie. Posiada kilka wyjść oraz przystosowaną łazienkę dla osób niepełnosprawnych.

Regulamin i warunki

Aby skorzystać z wejściówki:
  • Poinformuj obsługę przed zamówieniem o posiadaniu Bydgoskiej Karty Turysty.
  • Twoja Karta zostanie zweryfikowana przez pracownika.
Oferta obowiązuje tylko na towary i usługi zakupione przez posiadacza BKT (zniżka nie przysługuje osobom towarzyszącym). Pakiet uprawnia do jednorazowej zniżki.