Rejs tramwajem wodnym

Rybi Rynek, Bydgoszcz
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.


Rejs tramwajem wodnym


Opis

Bydgoski Tramwaj Wodny to jedna z ulubionych i najpopularniejszych wakacyjnych atrakcji turystycznych Bydgoszczy. Możliwość podziwiania miasta z zupełnie innej perspektywy – od strony rzeki – przyciąga z roku na rok coraz więcej turystów i bydgoszczan. Do wyboru są dwie trasy rejsów Naszymi "Słonecznikami" - Staromiejską i Słoneczną :)

Trasa Staromiejska

Rejs rozpoczyna się i kończy na Rybim Rynku i trwa około 60-70 minut (w zależności od pracy śluzy). Tramwaj wodny mija Bydgoską Katedrę, Operę Nova i Wyspę Młyńską a następnie przepływa obok zabytkowej śluzy trapezowej, aby przebyć śluzowanie przez odnowioną śluzę miejską. Podczas dalszej części rejsu tramwaj minie majestatyczny Budynek byłej Dyrekcji Kolei w Bydgoszczy.
 
Trasa Słoneczna
 
Rejs rozpoczyna się i kończy na Rybim Rynku i trwa około 60 minut. Trasa początkowo wiedzie w dół rzeki mijając Trasę Uniwersytecką oraz szereg obiektów sportowych. Przy hotelu Słoneczny Młyn statek zawraca i płynie w okolice Wyspy Młyńskiej. Początek i koniec rejsu w obu przypadkach jest przy Rybim Rynku.


 

Regulamin i warunki

Uwaga! Nie gwarantujemy możliwości zakupu biletów bezpośrednio przed rejsem, dlatego zachęcamy do skorzystania z możliwości wcześniejszego zakupu biletów za pomocą Naszej strony: www.visitbydgoszcz.pl/pl/rejsy.

Aby skorzystać z rejsu:
  1. Dokonaj zakupu biletu na rejs tramwajem wodnym poprzez stronę: visitbydgoszcz.pl/rejsy
  2. Wybierz datę rejsu, w którym chcesz uczestniczyć. Rejs musi odbyć się w momencie, kiedy Pakiet jest aktywny (w opcji 24h lub 48h).
  3. Każdy Pakiet zawiera możliwość zakupu jednorazowego biletu wstępu.
  4. Wybierz wariant "Bydgoska Karta Turysty".
  5. Okaż bilet z kodem do weryfikacji kapitanowi tramwaju wodnego.
  6. Twoja Karta zostanie zweryfikowana.
  7. Po pozytywnej weryfikacji Bydgoskiej Karty Turysty będziesz mógł skorzystać z rejsu.

Oferta obowiązuje tylko na usługi zakupione przez posiadacza BKT (bezpłatny rejs nie przysługuje osobom towarzyszącym).

Pakiet uprawnia do jednego darmowego rejsu.