Rejs tramwajem wodnym

Rybi Rynek, Bydgoszcz
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Rejs tramwajem wodnymOpis

Bydgoski Tramwaj Wodny to jedna z ulubionych i najpopularniejszych wakacyjnych atrakcji turystycznych Bydgoszczy. Możliwość podziwiania miasta z zupełnie innej perspektywy – od strony rzeki – przyciąga z roku na rok coraz więcej turystów i bydgoszczan. Do wyboru są dwie trasy rejsów Naszymi "Słonecznikami" - Staromiejską i Słoneczną :)

Trasa Staromiejska

Rejs rozpoczyna się i kończy na Rybim Rynku i trwa około 60-70 minut (w zależności od pracy śluzy). Tramwaj wodny mija Bydgoską Katedrę, Operę Nova i Wyspę Młyńską a następnie przepływa obok zabytkowej śluzy trapezowej, aby przebyć śluzowanie przez odnowioną śluzę miejską. Podczas dalszej części rejsu tramwaj minie majestatyczny Budynek byłej Dyrekcji Kolei w Bydgoszczy.
 
Trasa Słoneczna
 
Rejs rozpoczyna się i kończy na Rybim Rynku i trwa około 60 minut. Trasa początkowo wiedzie w dół rzeki mijając Trasę Uniwersytecką oraz szereg obiektów sportowych. Przy hotelu Słoneczny Młyn statek zawraca i płynie w okolice Wyspy Młyńskiej. Początek i koniec rejsu w obu przypadkach jest przy Rybim Rynku.


 

Regulamin i warunki

Uwaga! Nie gwarantujemy możliwości zakupu biletów bezpośrednio przed rejsem, dlatego zachęcamy do skorzystania z możliwości wcześniejszego zakupu biletów za pomocą naszej strony: www.visitbydgoszcz.pl/pl/rejsy.

SZCZEGÓŁOWA INSTRUKCJA GENEROWANIA BILETU ZE ZRZUTAMI EKRANU W PDF


Aby skorzystać z rejsu:

1. Po zakupie pakietu, odnajdź usługę „rejs tramwajem wodnym”.
2. W zakładce rejs tramwajem wodnym - „oferowane usługi” pobierz kod rabatowy (numer Bydgoskiej Karty Turysty nie jest kodem) bądź skopiuj go.
3. Przejdź na stronę visitbydgoszcz.pl/rejsy. Wybierz trasę i opcję „bilet dla posiadacza Bydgoskiej Karty Turysty”.
4. Wybierz datę rejsu, w którym chcesz uczestniczyć. Rejs musi odbyć się w momencie, kiedy Pakiet jest aktywny (w opcji 24h lub 48h).
5. Uzupełnij niezbędne dane i przed dokonaniem płatności kliknij w opcję „dodaj kod rabatowy”. Pojawi się pole i wklej swój kod rabatowy (działa dla zakupu maks. 1 biletu, użytkownika Bydgoskiej Karty Turysty).
6. Pobierz bilet.
7. Pokaż bilet kapitanowi tramwaju wodnego.

Oferta obowiązuje tylko na usługi zakupione przez posiadacza BKT (bezpłatny rejs nie przysługuje osobom towarzyszącym).

Pakiet uprawnia do jednego darmowego rejsu.
Przy zakupie biletów dla więcej niż 1 osoby, prosimy o generowanie wejściówek pojedynczo (wygenerowany kod jest jednorazowy dla jednego biletu)