Rejs tramwajem wodnym

Rybi Rynek, Bydgoszcz
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Rejs tramwajem wodnymOpis

Bydgoski Tramwaj Wodny to jedna z ulubionych i najpopularniejszych wakacyjnych atrakcji turystycznych Bydgoszczy. Możliwość podziwiania miasta z zupełnie innej perspektywy – od strony rzeki – przyciąga z roku na rok coraz więcej turystów i bydgoszczan. Do wyboru są dwie trasy rejsów Naszymi "Słonecznikami" - Staromiejską i Słoneczną :)

Trasa Staromiejska

Rejs rozpoczyna się i kończy na Rybim Rynku i trwa około 60-70 minut (w zależności od pracy śluzy). Tramwaj wodny mija Bydgoską Katedrę, Operę Nova i Wyspę Młyńską a następnie przepływa obok zabytkowej śluzy trapezowej, aby przebyć śluzowanie przez odnowioną śluzę miejską. Podczas dalszej części rejsu tramwaj minie majestatyczny Budynek byłej Dyrekcji Kolei w Bydgoszczy.
 
Trasa Słoneczna
 
Rejs rozpoczyna się i kończy na Rybim Rynku i trwa około 60 minut. Trasa początkowo wiedzie w dół rzeki mijając Trasę Uniwersytecką oraz szereg obiektów sportowych. Przy hotelu Słoneczny Młyn statek zawraca i płynie w okolice Wyspy Młyńskiej. Początek i koniec rejsu w obu przypadkach jest przy Rybim Rynku.


 

Regulamin i warunki

Uwaga! Nie gwarantujemy możliwości zakupu biletów bezpośrednio przed rejsem, dlatego zachęcamy do skorzystania z możliwości wcześniejszego zakupu biletów za pomocą naszej strony: www.visitbydgoszcz.pl/pl/rejsy.

Aby skorzystać z rejsu:

1. Po zakupie pakietu, odnajdź usługę „rejs tramwajem wodnym”.
2. W zakładce rejs tramwajem wodnym - „oferowane usługi” pobierz kod rabatowy (numer Bydgoskiej Karty Turysty nie jest kodem) bądź skopiuj go.
3. Przejdź na stronę visitbydgoszcz.pl/rejsy. Wybierz trasę i opcję „bilet dla posiadacza Bydgoskiej Karty Turysty”.
4. Wybierz datę rejsu, w którym chcesz uczestniczyć. Rejs musi odbyć się w momencie, kiedy Pakiet jest aktywny (w opcji 24h lub 48h).
5. Uzupełnij niezbędne dane i przed dokonaniem płatności kliknij w opcję „mam kod rabatowy”. Pojawi się pole i wklej swój kod rabatowy (działa dla zakupu maks. 1 biletu, użytkownika Bydgoskiej Karty Turysty).
6. Pobierz bilet.
7. Pokaż bilet kapitanowi tramwaju wodnego.Twoja Karta zostanie zweryfikowana.
8. Po pozytywnej weryfikacji Bydgoskiej Karty Turysty będziesz mógł skorzystać z rejsu.

Oferta obowiązuje tylko na usługi zakupione przez posiadacza BKT (bezpłatny rejs nie przysługuje osobom towarzyszącym).

Pakiet uprawnia do jednego darmowego rejsu.
Przy zakupie biletów dla więcej niż 1 osoby, prosimy o generowanie wejściówek pojedynczo (wygenerowany kod jest jednorazowy dla jednego biletu)