Darmowy pakiet powitalny od hotelu

Partnerzy


Liczba partnerów spełniających kryteria : 8.

Apartamenty Sowa

Apartamenty Sowa zlokalizowane są w samym sercu Bydgoszczy, nieopodal Starego Miasta. Blisko stąd także do najciekawszych zabytków miasta, bulwarów nad Brdą czy lokali gastronomicznych przy ul. Jatki.

Adres:

Długa 57, Bydgoszcz

Bohema Boutique Hotel & SPA 5*

W każdym z pokoi będziecie Państwo oczarowani bogactwem wiernie odtworzonych sztukaterii, stylowych tapet, najlepszej jakości tkanin i puszystych wykładzin. Dopełnienie stanowią indywidualnie zaprojektowane meble, antyki i stylizowane sprzęty, starannie dobrane lampy i żyrandole.

Adres:

Konarskiego 9, Bydgoszcz

City Hotel 4*

City Hotel w Bydgoszczy jest doskonałym miejscem, aby zatrzymać się podczas podróży lub rodzinnego wyjazdu. Doskonała lokalizacja w centrum Bydgoszczy ułatwia odkrywanie uroków miasta i pobliskich atrakcji. Komfortowe pokoje, w tym pokoje rodzinne, oraz liczne udogodnienia, uczynią Państwa pobyt wygodnym i bezpiecznym.

Adres:

3 Maja 6, Bydgoszcz

Hotel Campanile 3*

Hotel Campanile Bydgoszcz znajduje się w zielonej okolicy w pobliżu rzeki Brdy.

Adres:

Jagiellońska 59, Bydgoszcz

Hotel Focus Premium Pod Orłem 4*

Focus Premium Pod Orłem jest zabytkowym 4-gwiazdkowym obiektem usytuowanym w ścisłym centrum Bydgoszczy, który funkcjonuje nieprzerwanie od ponad 120 lat.

Adres:

Gdańska 14, Bydgoszcz

Hotel Wodnik 4*

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu Hotel i Restaurację Wodnik – najnowszy czterogwiazdkowy obiekt na mapie Bydgoszczy. Mieści się na Miedzyniu – osiedlu doskonale skomunikowanym ze ścisłym centrum miasta.

Adres:

Nakielska 86, Bydgoszcz

Przystań

Obiekt Przystań Bydgoszcz położony jest na malowniczej Wyspie Młyńskiej w samym sercu Bydgoszczy, zaledwie 30 metrów od XIX-wiecznych Młynów Rothera. Z okien pokoi roztacza się widok na Brdę. Obiekt oferuje przystań dla barek.

Adres:

Tamka 2, Bydgoszcz

Rezydencja Sowa

Nowy, butikowy obiekt na noclegowej mapie Bydgoszczy.

Adres:

Grodzka 12, Bydgoszcz