Rezydencja Sowa

Grodzka 12, Bydgoszcz
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Rezydencja Sowa


  • Parking dla gości


Opis

Rezydencja Sowa to wyjątkowe miejsce na mapie Bydgoszczy. Na terenie dawnych łaźni miejskich powstał kompleks hotelowo-usługowy, dający nowe życie okolicy Rybiego Rynku.

Wiemy doskonale, że podstawą udanego wypoczynku jest jego komfort. Dlatego z myślą o potrzebach naszych Gości i z dbałością o najmniejsze detale, przygotowaliśmy apartamenty, które sprzyjają idealnemu wypoczynkowi. Ciche pokoje w sercu Bydgoszczy, zachwycą Cię swoim wyjątkowym charakterem.

W ich jasnych, przestronnych i starannie wyposażonych wnętrzach znajdziesz wytchnienie od miejskiego zgiełku i zaznasz luksusu, o jakim dotychczas marzyłeś. Kompleks stworzony w zabytkowym kwartale na obszarze Starego Miasta to, przede wszystkim gustowna Rezydencja Sowa, lecz nasi Goście znajdą w nim nie tylko komfortowe pokoje, ale też, połączoną z obiektem, Restaurację Sowa, strefę SPA i część konferencyjną.

Restauracja Sowa to wyjątkowe miejsce. Serwuje gościom dania kuchni śródziemnomorskiej i polskiej, sezonowe specjały i wyborne wino. Dysponuje 3 salami restauracyjnymi: francuską, włoską i hiszpańską.

Podczas pobytu w naszej Rezydencji w Bydgoszczy zachęcamy do odkrywania atrakcji miasta. Tuż obok znajduje się też ul. Jatki, nazywana kulinarnym centrum Bydgoszczy. Będąc w Bydgoszczy koniecznie należy udać się na Wyspę Młyńską czyli przestrzenne serce Bydgoszczy. To zielony raj w centrum 360-tysięcznego, pełnego życia miasta. Park i aleje pełne starych drzew, ogrom trawników, alejki z ławeczkami, a dookoła woda. Idealny klimat do wypoczynku, zarówno aktywnego jak i bardziej spokojnego. Dla Gości lubiących zwiedzanie zabytkowych budowli szczególnie polecamy: Katedrę Bydgoską św. Marcina i Mikołaja, Kościół garnizonowy pw. NMP Królowej Pokoju, Bydgoski Ratusz, Bazylikę Mniejszą św. Wincentego à Paulo oraz wiele innych przepięknych miejsc znajdujących się na terenie Bydgoszczy.