Restauracja 3V6 (City Hotel)

3 Maja 6, Bydgoszcz
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Restauracja 3V6 (City Hotel)


  • Dostosowany
  • Parking dla gości


Opis

Restauracja 3V6 to trafny wybór dla miłośników dobrego jedzenia. Jesteśmy w centrum Bydgoszczy, w City Hotel. Spokojna atmosfera, przyjazna obsługa i pyszne potrawy tworzą doskonały klimat do relaksu i miłego spędzenia czasu.
Śniadanie, lekki lunch, rodzinny obiad, popołudniowa przekąska lub kolacja, spotkanie ze znajomymi albo we dwoje – każda okazja jest dobra, by odwiedzić Restaurację 3V6.
Dania z naszej karty są inspirowane kuchnią międzynarodową i lokalnymi, sezonowymi produktami. Polecamy specjalnie wyselekcjonowane wina i napoje, które podkreślą smak spożywanych potraw. Uwzględniamy potrzeby dietetyczne gości (wegetariańskie, bezglutenowe). Mamy też specjalne menu dla dzieci.

Na czas korzystania z usług restauracji zapewniamy bezpłatny parking. Zapraszamy do Restauracji 3V6 na niezapomniane doznania kulinarne.

Informacje dla osób z niepełnosprawnościami

Cała restauracja jest przyjazna dla osób niepełnosprawnych i dzieci,znajduje się na jednym poziomie bez barier architektonicznych. Posiada przystosowaną łazienkę dla osób niepełnosprawnych, łazienkę z przewijakiem.

Regulamin i warunki

Aby skorzystać z wejściówki:
  • Poinformuj obsługę przed zamówieniem o posiadaniu Bydgoskiej Karty Turysty.
  • Twoja Karta zostanie zweryfikowana przez pracownika.
Oferta obowiązuje tylko na usługi zakupione przez posiadacza BKT (zniżka nie przysługuje osobom towarzyszącym).
Pakiet uprawnia do jednorazowej zniżki.