• Home
  • Jak zostać partnerem karty

Jak zostać partnerem karty

Chcesz podjąć współpracę w projekcie? Sprawdź, kiedy i jak to zrobić:
 
  1. Pierwsza edycja Bydgoskiej Karty Turysty wystartowała w czerwcu 2021 roku, ale proces weryfikacji i przyjmowania nowych Partnerów do projektu jest otwarty.
  1. Zależy nam na atrakcyjnym rabacie, który będzie rzeczywiście odczuwalny dla użytkowników Karty Turysty, czyli przynajmniej 10%. Rabat może dotyczyć całej lub części oferty, może być również uwarunkowany sezonowo, mogą Państwo także w trakcie trwania współpracy wprowadzać dodatkowe promocje.
  1. Karta Turysty nie działa na okaziciela! W celu kontroli kart konieczne jest korzystanie z aplikacji na telefonach z systemem Android lub w przeglądarce (komputer z dostępem do Internetu). Decyzję dotyczącą przedłużenia współpracy podejmujemy w oparciu o raporty użycia karty w obiekcie Partnera.
  1. W celu prezentacji Partnera na stronie internetowej oraz w aplikacji, potrzebujemy informacji o ofercie firmy i kilku zdjęć, które posłużą do celów promocyjnych. Opis powinien zawierać maksymalnie 600 znaków ze spacjami, a zdjęcia mieć rozmiar minimum 1600x1200 pikseli.
  1. Oferta działań promocyjnych na rzecz Partnera jest uzależniona od wysokości oferowanego rabatu. Wśród działań promocyjnych zapewniamy m.in.: oznakowanie zgodne z ogólną grafiką projektu (plakat, naklejka, ulotki), obecność na stronie karta.visitbydgoszcz.pl i visitbydgoszcz.pl, obecność w materiałach drukowanych oraz działania promocyjne w mediach społecznościowych.
  1. Zależy nam na jakości. Podejmując decyzję o dołączeniu Partnera do Karty, kierujemy się opiniami turystów i mieszkańców Bydgoszczy. Analizujemy opinie na temat oferowanych usług oraz potrzeby i preferencje turystów wynikające z prowadzonych przez nas obserwacji. Gwarantujemy sobie prawo do odmowy nawiązania współpracy, jeżeli oferta wykracza poza przyjęty przez nas kierunek rozwoju. 

Kontakt:
e-mail: karta@visitbydgoszcz.pl 
tel. 52 340 45 50